warszawska szkoła baristów

Dobierz asortyment dopasowany do potrzeb i charakteru lokalu – w zależności od tego, czy ekspres do kawy ma służyć pracownikom czy klientom. Nasza oferta biurowa i gastronomiczna została wyselekcjonowana pod kątem najlepszych światowych marek i nowoczesnych funkcji. Skupiamy się także na designie, aby nasze ekspresy do kawy cieszyły nie tylko zmysły, ale również oko. Nie tylko dogodna forma finansowania, jaką jest leasing, wyróżnia nas na terenie Warszawy. Zajmujemy się także profesjonalną naprawą urządzeń, dostarczając specjalistyczne usługi serwisowe, a nawet urządzenia zastępcze. Nasi fachowcy służą pomocą, kiedy stajesz przed dylematem, czy kupić własny sprzęt, czy postawić na leasing ekspresu do kawy. Jaka kawa ziarnista do biura będzie najlepsza? Jaki ekspres do baru, a jaki sprawdzi się w pokoju pracowniczym? Skontaktuj się, a udzielimy Ci odpowiedzi.

Biurowe ekspresy do kawy

Wybierając model dla swoich współpracowników, weź pod uwagę ilość osób korzystających z urządzenia. Nasze ekspresy do biura są w stanie serwować doskonałą kawę zarówno w kameralnym gronie, jak i w większych korporacjach. Dlatego wybierając konkretne urządzenie, określ:

 • czy będziesz korzystać z kapsułek czy stawiasz na wersję bardziej zaawansowaną, jaką jest kawa ziarnista do biura?
 • czy potrzebny Ci ekspres do kawy wyposażony w system spieniania mleka? Kawa z pianką do prawdziwa królowa wśród napojów parzonych;
 • jaka wielkość zbiornika, która przekłada się bezpośrednio na ilość wydanych kaw, Cię interesuje? Im większa liczba pracowników, tym większy zbiornik będzie potrzebny;
 • jakie funkcje dodatkowe są potrzebne? Czy wolisz urządzenie intuicyjne czy bardziej zaawansowane?
 • jaki design jest Ci bliski? Wygląd zewnętrzny to ważny akcent, kiedy ekspres do kawy postawisz w widocznym miejscu.

Ekspres do gastronomii

Ekspres do baru lub restauracji to ważna inwestycja. Z punktu widzenia obsługującego go personelu powinien być szybki i intuicyjny w działaniu. Z punktu widzenia klienta – powinien serwować wyśmienitą kawę, taką której nie wypije się w domu. Profesjonalne ekspresy do kawy to duża inwestycja, która jednak bezpośrednio przekłada się na zyski. Dlatego zanim kupisz własne urządzenie możesz zdecydować się na leasing ekspresu do kawy. To ciekawy i nowoczesny sposób na przetestowanie konkretnego modelu. Ekspresy do kawy Sanremo, Saeco, La Cimbali czy Casadio są najbardziej cenione wśród sprzętów tego rodzaju na całym świecie. U nas nie tylko skorzystasz z zaawansowanego urządzenia, ale także masz zagwarantowany serwis ekspresów renomowanych marek gastronomicznych.

▼ Więcej ▼
  Czyszczenie i konserwacja ekspresów do kawy w biurze.

  Ekspresy automatyczne wymagają stałej konserwacji, musimy je czyścić oraz odkamieniać na bieżąco, ponieważ tylko odpowiednio konserwowane urządzenia będą w stanie pracować przez długi czas bez konieczności ich naprawiania.

  więcej

  Wybór ekspresu do biura

  Porównujemy tu modele ekspresów do kawy których jesteśmy dystrybutorem czyli takich o których wiemy wszystko, nie porównujemy modeli z konkurencją więc jesteśmy w ocenie subiektywni.

  więcej

  Przegląd okresowy ekspresów do kawy w biurze.

  Aby zapewnić maksymalną żywotność ekspresu powinniśmy co jakiś czas dokonać przeglądu ekspresu do kawy. Częstotliwość przeglądów w dużej mierze zależy od eksploatacji urządzenia.

  więcej

  Zakup, leasing czy dzierżawa?

  Ekspres do firmy już wybrany? Teraz czas na kolejną ważną decyzję, dotyczącą formy zakupu i finasowania.

  więcej

  5 M – Akademia Espresso - Italian Style

  Przygotowanie perfekcyjnego espresso jest sztuką dlatego we Włoszech opracowano zasadę 5M

  więcej

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się