Tworzymy zgrany zespół ludzi, przed którym kawa nie skrywa już żadnych tajemnic. Zjeździliśmy świat, nawiązaliśmy cenne kontakty, poznaliśmy wszystkie tajniki świata kawy. Tak oto stworzyliśmy dla Was ofertę ekspresów do kawy od najlepszych producentów, akcesoriów i przyrządów do metod alternatywnych oraz sprawdzonych,
wysokiej jakości ziaren.

Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie, wszystkie wyzwania podejmujemy zespołowo i na każde pytanie mamy precyzyjną odpowiedź.

DZIAŁ HANDLOWY


Jarosław Suska

Pracuje z nami już 12 lat. Wcześniej sam prowadził kawiarnie, więc doskonale wie, jaki ekspres i jaka kawa najlepiej sprawdzi się w biznesie

tel. +48 662 333 777
email: jsuska@ekspresydokawy.pl

Maciej Pączek

Najmilszy element naszego zespołu, w którym jest od samego początku. Z branżą kawową związany od lat. Człowiek, który był wszędzie i wszystko widział. Idealny kompan do zadań „niemożliwych”

tel. +48 606 333 777
email: maciejp@ekspresydokawy.pl

BIURO I SERWIS


tel. +48 22 637 51 96

mail: biuro@ekspresydokawy.pl
mail: serwis@ekspresydokawy.pl

POZNAJ KAWY Z NASZEJ PALARNI


DLACZEGO8 GRAMS?

Dlatego, że wystarczy tylko 8 gramów dobrej kawy, by zaparzyć idealny wywar. Wystarczy 8 gramów zmielonego ziarna, by zmienić nastrój, samopoczucie i humor. Dla nas „8 gramów” to mantra, pierwsza zasada, dogmat i filozofia. To reguła, której jesteśmy wierni od lat. Teraz dzielimy się nią z Wami.

Item added to cart.
1 item - 8699,00