Profesjonalne, automatyczne lub półautomatyczne ekspresy do kawy są niezbędne w gastronomii i biurze. Niestety ceny nowych ciśnieniowych ekspresów o dużej mocy i wydajności nie należą do niskich. Jeśli jednorazowy koszt takiej inwestycji przerasta Twoje możliwości, oferujemy Ci alternatywę, jaką jest wynajem ekspresu do kawy. To kompromisowe rozwiązanie, które zapewnia dobry balans pomiędzy ceną a jakością urządzenia. Korzystając z opcji wynajmu ekspresu do kawy otrzymasz od nas zaawansowany sprzęt, nie rujnując przy tym swojego budżetu.

Korzyści z dzierżawy ekspresu kawowego

Jeżeli jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, możesz otrzymać ekspres do baru, kawiarni lub restauracji, który bez problemu obsłuży wszystkich gości oczekujących na dobrą kawę. Możesz bez końca serwować im delikatną latte, wyraziste americano lub elegancką moccę o doskonałym, aromatycznym smaku. Taką kawę dostarczysz też swoim pracownikom, jeśli tylko zdecydujesz się na dzierżawę ekspresu kawowego do biura

Dzierżawa ekspresu do kawy ma liczne zalety:

  • otrzymujesz w użytkowanie profesjonalny ekspres do kawy jednej z wiodących marek (m.in. ekspresy do kawy Saeco, Jura, Rocket i wiele innych);
  • użytkujesz dobry ekspres kawowy za wygodną w spłacie miesięczną opłatę dzierżawczą, 
  • masz zapewnioną pomoc w zakresie nauki obsługi i prawidłowej eksploatacji urządzenia,
  • otrzymujesz bezpłatną obsługę serwisu oraz urządzenie zastępcze, jeśli użytkowany przez Ciebie ekspres do kawy ulegnie poważnej awarii. 

Komu dzierżawa ekspresu się opłaca?

Dobra kawa jest mile widziana w każdym odwiedzanym przez klientów lokalu, ale nie każdemu opłaca się kupno kosztownego, profesjonalnego sprzętu do jej parzenia. Na przykład jeśli lokal jest otwierany jedynie w letnim sezonie, wtedy lepszą opcją jest oferta dzierżawy. Wynajem kawowego ekspresu to też dobry wariant dla tych, którzy dopiero startują ze swoim biznesem i od podstaw wyposażają lokal. W ten sposób mogą odłożyć kupno ekspresu na później, gdy już przekonają się, że jest to inwestycja dla nich sensowna i opłacalna. Natomiast jeśli już wiesz, że chcesz poczynić taki zakup, lecz póki co nie starcza Ci na niego środków, zamiast wynajmu możesz rozważyć opcję leasingu ekspresu do kawy, po którym będziesz mógł wykupić użytkowane urządzenie na własność.  

Przetestuj, zanim zdecydujesz się na wynajem

Oczywiste jest dla nas, że nie każdy model profesjonalnego ekspresu do kawy może odpowiadać Twoim potrzebom. Dlatego zawarliśmy w ofercie wynajmu ekspresów wariant testów. Jest to super opcja, dzięki której możesz dobrać idealny dla siebie sprzęt do parzenia kawy, zanim jeszcze zdecydujesz się na jego dzierżawę. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły dotyczące tej opcji i wreszcie dobierz ekspres, który nie będzie budził żadnych Twoich zastrzeżeń. 

dla biura

dla gastronomii

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się