Zapraszamy do naszego serwisu znajdującego się:
al. Prymasa Tysiąclecia 81A paw. 16
01-242 Warszawa
Tel. 22 637 51 96

Czynne:
Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek-Czwartek 9:00-17:00
Piątek 9:00-16:00

tel: +48 606 333 007 
email: serwis@ekspresydokawy.pl

Naprawy gwarancyjne

Na zakupione w naszej firmie urządzenia udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, z możliwością jej przedłużenia gdy podpiszemy umowę współpracy handlowej.

Naprawy pogwarancyjne

Nasz serwis ekspresów do kawy posiada wszelkie potrzebne autoryzacje, by naprawiać dostarczony sprzęt. Oferta jest atrakcyjna cenowo, natomiast czas realizacji jest o wiele krótszy niż w innych punktach.

Zarówno klientom, jak i osobom, które nabyły sprzęt w innych źródłach dystrybucji, proponujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy następujących marek: Saeco, Jura, LaCimbali, Brasilia, Casadio, Gaggia, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Aby usprawnić obsługę serwisową, firma współpracuje również z zewnętrznymi serwisami, które otrzymują autoryzację na wykonywane usługi. 

Przeglądy okresowe

Dzięki nim w znaczący sposób wzrasta niezawodność sprzętu, wydłuża się czas jego eksploatacji a także zwiększa się jakość serwowanych napojów. Firmy które podejmują z nami współprace w zakresie dostaw kawy mogą liczyć na bogaty pakiet serwisowy w którego skład wchodzi:

  • „Szybki serwis” – czas reakcji naszego punktu to 24h od zgłoszenia.
  • „Konserwacja ekspresu u klienta” – przy dostawie dostępne również odkamienianie.
  • „Gwarancja door to door” – przyjazd eksperta na terenie Warszawy i okolic, dla reszty kraju wysyłka kurierska na nasz koszt.
  • „Ekspres zastępczy na czas naprawy” – dla przedłużających się napraw i wygody naszych klientów.
  • „Gorąca linia” – wsparcie telefoniczne, pomoc w rozwiązania drobnych problemów.
  • „Pierwszy przegląd gratis” – w celu przedłużenia żywotności zakupionych u nas urządzeń.

Nasi technicy z uprawnieniami do wykonywania napraw urządzeń elektrycznych i pracujących pod ciśnieniem ekspresów do kawy, dają pełną gwarancję wysokiej jakości usług. Dzięki szkoleniom, w których uczestniczą, ciągłe podnoszą swoje kwalifikacje oraz uzupełniają bieżącą wiedzę o oferowanych produktach i ich właściwościach technicznych. 

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się