Zapraszamy do naszego serwisu znajdującego się:
al. Prymasa Tysiąclecia 81A paw. 16
01-242 Warszawa
Tel. 22 637 51 96

Czynne:
Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek-Czwartek 9:00-17:00
Piątek 9:00-16:00

tel: +48 606 333 007 
email: serwis@ekspresydokawy.pl

Naprawy gwarancyjne

Na zakupione w naszej firmie urządzenia udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, z możliwością jej przedłużenia gdy podpiszemy umowę współpracy handlowej.

Naprawy po gwarancyjne

Posiadamy wszelkie potrzebne autoryzacje by naprawiać ekspresy do kawy, nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, czas realizacji jest o wiele krótszy niż w innych serwisach.

Naszym klientom jak również osobom które nabyły ekspresy w innych źródłach dystrybucji proponujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów następujących marek: Saeco, Jura, LaCimbali, Brasilia, Casadio, Gaggia, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Aby usprawnić obsługę serwisową firma współpracuje również z zewnętrznymi serwisami, które otrzymują autoryzację na wykonywane usługi.

Przeglądy okresowe

Dzięki nim w znaczący sposób wzrasta niezawodność sprzętu, wydłuża się czas jego eksploatacji a także zwiększa się jakość serwowanych napojów. Firmy które podejmują z nami współprace w zakresie dostaw kawy mogą liczyć na bogaty pakiet serwisowy w którego skład wchodzi:

  • „Szybki serwis” czas reakcji naszego serwisu to 24h od zgłoszenia.
  • „Konserwacja ekspresu u klienta” przy dostawie odkamienianie ekspresu.
  • „Gwarancja door to door” na terenie Warszawy i okolic przyjazd serwisanta, dla reszty kraju wysyłka kurierska na nasz koszt.
  • „Ekspres zastępczy na czas naprawy” dla przedłużających się napraw i wygody naszych klientów. 
  • „Gorąca linia” wsparcie telefoniczne, pomoc w rozwiązania drobnych problemów 
  • „Pierwszy przegląd gratis” w celu przedłużenia żywotności zakupionych u nas ekspresów.

Nasi technicy z uprawnieniami do wykonywania napraw urządzeń elektrycznych i pracujących pod ciśnieniem, dają pełną gwarancję wysokiej jakości usług. Dzięki Szkoleniom w których uczestniczą ciągłe podnoszą swoje kwalifikacje oraz uzupełniają bieżącą wiedzę o oferowanych produktach i ich właściwościach technicznych.

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się